Storcator Manual de Rosii si Fructe Moi
Caracteristici masina de tocat rosii din aluminiu Micul Fermier GF-1147-S001-G02 Structura confera rezistenta Masina se poate prinde usor de masa de lucru cu ajutorul manetei de fixare Este foarte simplu de montat Separa rapid fructele si legumele de pielite nedorite tulpini si seminte Se adauga legumele sau fructele in cuva speciala se rasuceste manivela si se formeaza sucul.Masina manuala de tocat rosii din aluminiu Micul Fermier GF-1147-S001-G02 contine Structura Melc metalic Garnituri de cauciuc pentru evitarea scurgerii sucului Maner din lemn Maneta fixare.Se livreaza ambalata inidual si in numar de 12 buc pentru box-carton greutatea este de 1.4 kg per buc.
Specificatii
| Brand | Micul Fermier |
| Dimensiune | 27x13x26 cm |
| Greutata bruta | 1.45 kg |
| Greutate neta | 1.4 kg |
| Material corp | Aluminiu |
| Numar bucati bax | 12 |
| Numar bucati set | 1 |
| Tip produs | Masina de tocat rosii manuala |
























Mirela Munteanu (proprietar verificat) –
O achizitie reusita, sunt incantata. Functioneaza mai bine decat ma asteptam. Se curata rapid si nu ramane murdar usor. Ambalajul a fost atent, produsul a ajuns intact. Pot spune sincer ca sunt foarte multumita.
Tatiana Moldoveanu (proprietar verificat) –
Chiar merita, sunt foarte multumit. Face exact ceea ce promite. Am mai incercat alternative mai ieftine, dar astea sunt mult mai bune. Recomand tuturor!
Geta Croitoru (proprietar verificat) –
As da si 6 stele daca s-ar putea. L-am folosit deja de multe ori si e la fel de bun. Mancarea iese mult mai bine de cand il folosesc. Isi gaseste locul repede in bucatarie, fara sa incurce. Am citit recenziile inainte si pot confirma ca sunt reale. Recomand cu incredere!
Corina Lupu (proprietar verificat) –
Exact la fel ca in poze, sunt multumita. Se spala usor, e practic. Este suficient de gros incat sa isi pastreze forma. Nota mea: 10 din 10!
Remus Manolache (proprietar verificat) –
Sunt foarte fericit cu alegerea facuta. E super util in bucatarie, il folosesc zilnic. E compact si nu ocupa mult loc. E practic si usor de folosit zi de zi. Sunt foarte multumit, o sa mai comand.