Un model deosebit de lenjerie de pat din bumbac finet gros. Lenjeriile au o țesătură fină și plăcută la atingere și vă pot oferi confortul de care aveți nevoie în fiecare clipă. Datorită rezistenței și calității ridicate a țesăturii și imprimării, aceste modele de lenjerii de pat pot fi folosite o perioadă lungă de timp, fara a exista riscul de modificare a culorilor sau caracteristicilor materialului. Materialul din care este confectionata lenjeria este de calitate superioara cu o textura fina, moale, foarte placuta la atingere si tratat antisifonare.
| Lenjerii | |
| Culoare | rosu |
| Material | Bumbac |
| Material produs | Finet Gros |
| Tip Produs | Set |
| Densitate | 140g/mp, 230 TC |
| Dimensiune pat | 1 persoana |
| Nr. piese | 4 Piese |
| Dimensiuni cearsaf pat | 155×230 cm |
| Dimensiuni cearsaf pilota | 155×205 cm |
| Dimensiuni fete de perne | 55×80 cm – 2 buc |
INFO: Pozele produselor sunt cu titlu de prezentare. Pot exista mici diferente de nuanta intre fotografia de prezentare si produsul real, iar imprimeul poate fi incadrat diferit fata de imaginile prezentate, in functie de modul in care producatorul a ales sa repartizeze materialul folosit pentru componentele produsului.








Pavel Negru (proprietar verificat) –
Perfect! Nu ma asteptam sa fie atat de bun. Materialul e cald si confortabil pentru iarna. Se vede ca e atent lucrat si ingrijit. Zgomotul este redus, ceea ce conteaza mult pentru mine. As comanda din nou fara ezitare.
Cornel Tabacu (proprietar verificat) –
Am mai cumparat de aici si de fiecare data sunt multumit. O comand in fiecare an un model nou de la ei. Culorile sunt festive si vesele, exact cum trebuie. Se usuca repede dupa spalare/curatare. Am fost surprins de cat de bine e ambalat. Pot spune sincer ca sunt foarte multumit.
Despina Tudorache (proprietar verificat) –
In mare parte sunt multumita, isi face treaba. Am pus-o pentru sarbatori si toata lumea a admirat-o. Materialul se simte placut si confortabil. Recomand cu incredere!